آتلیه تخصصی کودک و نوزاد سروش

 

وقتي بزرگتر ميشويم دوست داريم كه از كودكي هايمان بيشتر بدانيم، سوال هاي زيادي هم ممكن است از آن زمان ها داشته باشيم. اين كه پدر و مادر، ما را چگونه بزرگ كرده اند؟ ما چه رفتارهاي خاصي داشته ايم كه با انجام آنها لذت زندگي را براي آنها بيشتر كرده ايم؟ چه اسباب بازيهايي داشته ايم؟

اتاق ما چه شكلي بوده است؟ رفتار خواهر و برادر بزرگتر با ما يا رفتار ما با آنها چگونه بوده است؟ از همه مهمتر اينكه دركودكي چه شكلي بوده ايم؟

استوديو سروش در كنار هنر و تكنيك عكاسي سعي مي كند تا جواب سوالهاي بالا را به تصوير بكشد تا كودكان ما ، در آينده از امروزشان تصويري زيبا و دلنشین ببينند.

آتلیه سروش با هدف ارائه خدمات حرفه ای عکاسی در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را  به صورت تخصصی در زمینه کودک – نوزاد و بارداری آغاز نمود.

همچنین استودیو سروش در ادامه با توجه به موفقیت چشمگیر در زمینه کودک و نوزاد و درخواست مشتریان محترم ، توانست حوزه ی فعالیت خود را در زمینه  عروس و مدلینگ گسترش دهد.

آتلیه عکاسی سروش با کادری مجرب بصورت تخصصی در زمینه های نوزاد – کودک – بارداری – عروس و مدلینگ تلاش میکند با بهترین تجهیزات، لحظات بیاد ماندنی برای شما به ثبت برساند.

اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا بهترین آتلیه عکاسی باشیم ، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما در جهت هرچه بهتر و کارآمدتر کردن آتلیه عکاسی سروش هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خود باما هستید، آنها را به آدرس info@sorooshphoto.com ارسال نمایید.

.

15755